ALPHEN AAN DE RIJN

 

Galerie Helga Hofman, Hoorn 131, 2404 HH Alphen aan de Rijn, 0172-419205, www.galeriehelgahofman.nl

 

AMERSFOORT

 

Galerie Kunstbroeders, Weverssingel 22, 3811 GK Amersfoort, 06-53461596, www.kunstbroeders.com

 

AMSTERDAM

 

Amsterdam Outsider Art, Nieuwe Keizersgracht 1a, 1018 DR Amsterdam, 020-3302083, www.galerieamsterdam.nl

Art Affairs, Veembroederhof 35, 1019 HD Amsterdam, 020-6206433, www.artaffairs.net

About Art, Prins Hendriklaan 43, 1075 BA Amsterdam, 020-6756300

Galerie Bart, Elandsgracht 16, 1016 TW Amsterdam, 020-3206208, www.galeriebart.nl

Galerie & Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Passeerdersgracht 17-A, 1016 XG Amsterdam, 020-6261012, www.biemandehaas.nl

Galerie BMB, Kerkstraat 127-129, 1017 GE Amsterdam, 020-6229963, www.galeriebmb.nl

Galerie Brandt, Prinsengracht 799, 1017 KA Amsterdam, 020-6223132, www.galeriebrandt.com

Galerie Rento Brattinga, Lauriergracht 80, 1016 RM Amsterdam, 020-6241491, www.rentobrattinga.com

BORZO Modern & Contemporary Art, Keizersgracht 516, 1017 EJ Amsterdam, 020-6263303, www.borzo.com

C&H gallery, Tweede Kostverlorenkade 50, 1053 SB Amsterdam, 020-7530964, www.ch-artspace.com

Canvas International Art, Daniel Goedkoopstraat 22, 1096 BD Amsterdam 020-4286040, www.canvas-art.nl

Gallery Delaive, Spiegelgracht 23, 1017 JP Amsterdam, 020-6259087, www.gallerydelaive.com

Francis Boeske Projects, Ms. van Riemsdijkweg 41 A, 1033 RC Amsterdam, www.francisboeskeprojects.nl

Galerie Franzis Engels, Nieuwevaart 200, 1018 ZN Amsterdam, 020-6264487, www.kunstiskunst.nl

Flatland Gallery Amsterdam*, Lijnbaansgracht 314, 1017 WZ Amsterdam, 06- 54 964 664, www.flatlandgallery.com

Galerie Fons Welters, Bloemstraat 140, 1016 LJ Amsterdam, 020-4233046, www.fonswelters.nl

Galerie Fontana Fortuna, Hobbemastraat 14, 1071 ZB Amsterdam, 020-7370597, www.fontanafortuna.com

Jeanine Hofland Contemporary Art, De Clerqstraat 62, 1052 NJ Amsterdam, 020-7531596, www.jeaninehofland.nl

Jaski Art Gallery, Nieuwe Spiegelstraat 29, 1017 DB Amsterdam, 020-6203939, www.jaski.nl

Galerie Roger Katwijk, Lange Leidsedwarsstraat 198-200, 1017 NR Amsterdam, 020-6273808, www.galerierogerkatwijk.nl

Kers Gallery, Lindengracht 148, 1015 KK Amsterdam, 06-24635455, www.kersgallery.com

Galerie Rob Koudijs, Elandsgracht 12, 1016 TV Amsterdam, 020-3318796, www.galerierobkoudijs.nl

Galerie Lieve Hemel, Nieuwe Spiegelstraat 3, 1017 DB Amsterdam, 020-6230060, www.lievehemel.nl

The Merchant House, Herengracht 254A, 1016 BV Amsterdam, www.merchanthouse.nl

Galerie Mia Joosten, Amazonenstraat 24-1, 1076 LK Amsterdam, 06-54290194, www.miajoosten.nl

Galerie Mokum, Oudezijds Voorburgwal 334, 1012 GM Amsterdam, 020-6243958, www.galeriemokum.com

Morren Galleries, Stadhouderskade 42, 1071 ZD Amsterdam, 020 – 221 18 70, www.morrengalleries.nl

Gallery Nine, Keizersgracht 552, 1017 EL Amsterdam, 06-13212049, www.gallerynine.nl

Okker Art Gallery, Vijzelstraat 125, 1017 HJ Amsterdam, 020-2338842, www.okkerartgallery.com

Galerie Onrust, Planciusstraat 9 a, 1013 MD Amsterdam, 020-4202219, www.galerieonrust.nl

Eduard Planting Gallery, Eerste Bloemstraat 2 L, 1016 KS Amsterdam, 020-3206705, www.eduardplanting.com

Reflex Modern Art Gallery en Reflex New Art Gallery, Weteringschans 79 a en 83, 1017 RX Amsterdam, 020-6272832, www.reflex-art.nl

Galerie Ron Mandos, Prinsengracht 283, 1016 HJ Amsterdam, 020-3207036, www.ronmandos.nl

Galerie Slewe, Kerkstraat 105 a, 1017 GD Amsterdam, 020-6257214, www.slewe.nl

Galerie Wies Willemsen, Ruysdaelkade 25, 1072 AH Amsterdam, 020-4701073, www.wieswillemsen.nl

Galerie De Witte Voet, Kerkstraat 135, 1017 GE Amsterdam, 020-6258412, www.galeriedewittevoet.nl

Galerie Witteveen, Konijnenstraat 16 A, 1016 SL Amsterdam, 020-6239684, www.galeriewitteveen.nl

 

ARNHEM

 

Alicia Winters Gallería, Walstraat 60, 6811 BD Arnhem, 026-3517344, www.aliciawintersgaleria.nl

 

BERGEN

 

The Obsession of Art, Molenstraat 3, 1861 LG Bergen, 072-5818461, www.artobsession.nl

 

BOSSCHENHOOFD

 

Galerie de Beeldenstorm – Landgoed Maple Farm, Roosendaalsebaan 4, 4744 SM Bosschenhoofd, 0165-340333, www.nvdbs.nl

 

DELFT

 

Galerie De Zaal, Koornmarkt 4, 2611 EE Delft, 015-2145913, www.dezaal.nl

 

DEN BOSCH

 

Mieke van Schaijk, Verwersstraat 19-21, 5211 HT ‘s- Hertogenbosch, 06-23690189, www.miekevanschaijk.nl

Jan van Hoof Galerie, Vughterweg 58-60, 5211 CM Den Bosch, 073-6142343, www.janvanhoofgalerie.nl

Galerie Mark Peet Visser, Parade 29, 5211 KL Den Bosch, 073-6125774, www.galerie-mpv.nl

 

DEN HAAG

 

A Gallery Named Sue, Noordeinde 18A, 2514 GH Den Haag, 06-12362110, www.agns.nl

Galerie Ariana, Vondelstraat 20, 2513 EV Den Haag, 070-3923613, www.galerieariana.nl

Dürst Britt & Mayhew, Van Limburg Stirumstraat 47, 2515 PB Den Haag, 070-4443639www.durstbrittmayhew.com

Kunstzaal Van Heijningen, Noordeinde 152, 2514 GR Den Haag, 070-3459053, www.kunstzaalvanheijningen.nl

Galerie Helder, Tasmanstraat 188, 2518 VT Den Haag, 070-3466309, www.galeriehelder.nl

Galerie Maurits van de Laar, Herderstraat 6, 2512 CV Den Haag, 070-3640151, www.mauritsvandelaar.nl

LhGWR, Stationsweg 137, 2515 BM Den Haag, 070-3886585, www.lhgwr.com

Livingstone Gallery, Anna Paulownastraat 70 B, 2518 BH Den Haag, 070-3609428, www.livingstonegallery.nl

Galerie Nouvelles Images, Westeinde 22, 2512 HD Den Haag, 070-3461998, www.nouvellesimages.nl

Galerie Project 2.0, Noordeinde 57, 2515 GC Den Haag, 070-3450357, www.project20.nl

Galerie Ramakers, Toussaintkade 51, 2513 CL Den Haag, 070-3634308, www.galerieramakers.nl

Galerie Rehorst, Regentesselaan 10, 2562 CS Den Haag, 070-3632500, www.galerierehorst.nl

De Rijk Fine Art, Noordeinde 95, 2514 GE Den Haag, 070-3560274, www.galeriederijk.com

Sophie Maree Gallery, Hellingweg 96 D, 2583 WH Den Haag, 070-3060681, www.sophie-maree.com

De Twee Pauwen, Oranjestraat 1, 2514 JB Den Haag, 070-3925443, www.detweepauwen.nl

Vonkel – galerie voor eigentijdse kunst, Assendelftstraat 17-19, 2512 VS Den Haag, 070-4278084, www.vonkel.nl

 

DORDRECHT

 

Galerie Blom, Johan de Wittstraat 43, 3311 KH Dordrecht, 078-6313130, www.galerieblom.nl

Galerie De Compagnie, Kuipershaven 21, 3311 AL Dordrecht, 078-6317918, www.galeriedecompagnie.com

Galerie Witt, Groenmarkt 125, 3311 BD Dordrecht, 078-6148158, www.galeriewitt.com

 

EGMOND AAN ZEE

 

Galerie Conny van Kasteel, Noorderstraat 4, 1931 EV Egmond aan Zee, 072-5067151, www.galerieconnyvankasteel.nl

 

EINDHOVEN

 

Contempo Galerie, Kleine Berg 11, 5611 JS Eindhoven, 06-51887166, www.contempo.info

Galerie Pennings, Geldropseweg 61 b, 5611 SE Eindhoven, 040-2930270, www.galeriepennings.com

 

GRONINGEN

 

Galerie Ann’s Art, Laan Corpus den Hoorn 100, 9728 JR Groningen, 050-3122822, www.annsart.nl

 

HEERJANSDAM

 

Bergarde Galleries, Het buitenland 1, 2995 TP Heerjansdam, 078-8432096, www.bergarde.com

 

HOOGELOON

 

De Kunstkamer, Hoofdstraat 49, 5528 AH Hoogeloon, 0497-681984, www.galeriedekunstkamer.nl

 

HORST

 

Galerie Judy Straten, Schoolstraat 7, 5961 EE Horst, 077-3661910, www..galeriejudystraten.nl

 

LAAG KEPPEL

 

Espace Enny, Dorpsstraat 14, 6998 AB Laag Keppel, 0314-381808, www.ennyverhey.nl

 

LANDGRAAF

 

Galerie en Kunstuitleen Ipomal, Charles Frehenstraat 5, 6374 EK Landgraaf, 045-5323619, www.ipomal-galerie.nl

 

LANGBROEK

 

Galerie Laimböck, Doornseweg 10, 3947 ME Langbroek, 0343-561699, www.galerielaimbock.com

 

LAREN

 

Galerie Bianca Landgraaf,  035-5335987, www.galeriebiancalandgraaf.nl

Gallery Lilly Zeligman, Torenlaan 8, 1251 HJ Laren, 035-5414787, www.lillyzeligman.com

 

LETTELE (gemeente Deventer)

 

Het Bouwhuis, Croddendijk 8, 7434 PN Lettele, 06-12624418, www.hetbouwhuis.net

 

MAASTRICHT

 

Galerie Post + Garcia, Avenue Ceramique 17, 6221 KV Maastricht, 043-3561900, www.postgarcia.nl

Huub Hannen Galerie, Boschstraat 50, 6211 AX Maastricht, 043-3255552, www.huubhannengalerie.nl

 

NIJMEGEN

 

Galerie Bart, Waalbandijk 14 C, 6541 AJ Nijmegen, 024-3600577, www.galeriebart.nl

 

Galerie Marzee, Lage Markt 3/Waalkade 4, 6511 VK Nijmegen, 024-3229670, www.marzee.nl

 

OISTERWIJK

 

Gallery van Dun, De Lind 39-41, 5061 HT Oisterwijk, 06-53653016, www.galleryvandun.com

Etienne Gallery, De Lind 38, 5061 HX Oisterwijk, 013-5299599, www.etiennegallery.nl

 

 

OLTERTERP

 

Galerie Lauswolt, Selmien West 2, 9247 TS Olterterp, 0512-301695, www.galerielauswolt.nl

 

OOTMARSUM

 

Chez Moi Ton Schulten Galerie International, Postbus 10, 6730 AA Ootmarsum, 0541-291760, www.tonschulten.nl

 

ROERMOND

 

DZD Art Gallery, Willem II Singel 59, 6041 HR Roermond, 0475-331985, www.dzdart.nl

 

 

ROOSENDAAL

 

Galerie Albus Lux, Mill Hillplein 17, 4701 BS Roosendaal, 06-14952679, www.albuslux.nl

 

ROTTERDAM

 

Contempo Galerie (Rotterdam), Heemraadssingel 119, 3022 CC Rotterdam, 06-53263279, www.contempo.info

Deelen Art, Admiraliteitskade 90 B   3063 EG Rotterdam, 010-2362379, www.deelenart.nl;

Galerie Aelbrecht, Aelbrechtskolk 2, 3024 RE Rotterdam, 010-4771637, www.galerieaelbrecht.nl

Galerie Christian Ouwens, Eendrachtsweg 20, 3012 LB Rotterdam, 06-54765042, www.christianouwens.nl

Galerie Cokkie Snoei, Mauritsweg 55, 3012 JX Rotterdam, 010-4129274, www.cokkiesnoei.com

Galerie Delta, Eendrachtsplein 19, 3015 LA Rotterdam, 010-4131707, www.galeries.nl/delta

Galerie Frank Taal, Van Speykstraat 129, 3014 VH Rotterdam, 010-4366333, www.franktaal.nl

Galerie Phoebus, Eendrachtsweg 61, 3012 LG Rotterdam, 010-4145151, www.phoebus.nl

RAM, Postbus 23021, 3001 KA Rotterdam, 010-4767644, www.ram-art.nl

 Zerp Galerie, Van Oldenbarneveltstraat 120A, 3012 GV Rotterdam, 06-27823456, www.ziczerp.nl

 

RUCPHEN

 

Galerie Dom’Arte, Langendijksestraat 3, 4715 PH Rucphen, 0165-563415, www.galeriedomarte.nl

 

 

TILBURG

 

Luycks Gallery, Nieuwlandstraat 31, 5038 SL Tilburg, www.luycksgallery.com

 

UTRECHT

 

Galerie SANAA, Jansdam 2, 3512 HB Utrecht, 030-2367242, www.galeriesanaa.nl

Morren Galleries, Oudegracht 340, 3511 PM Utrecht, 030-2317752, www.morrengalleries.nl

Kunstruimte KuuB, Pieterstraat 3, 3512 JT Utrecht, 06-24259136, info@kunstruimtekuub.nl

 

VELP

 

Art Gallery O-68, Oranjestraat 70, 6881 SG Velp, 026-3639222, www.gallery-O-68.com

 

VENLO

 

Galerie Wilms, Nieuwstraat 50, 5911 JV Venlo, 06-43599407, www.galeriewilms.nl

 

VORDEN

 

Galerie A-Quadraat, Mosselseweg 12 A, 7251 KT Vorden, 0575-556456, www.galerie-a-quadraat.nl

 

VUGHT

 

Van Loon Galleries, Taalstraat 53, 5261 BB Vught, 073-6840015, www.vanloongalleries.com

 

WAGENINGEN

 

Galerie Wit, Hamelakkerlaan 38, 6703 EK Wageningen, 0317-410930, www.galeriewit.nl

 

WINSCHOTEN

 

Galerie Marten Randa, Stationsweg 41, 9671 AM Winschoten, 0597-414140, www.galeriemartenranda.nl